Grupės

„Pingviniukų“ ankstyvojo ugdymo grupė
Grupėje ugdomi vaikai nuo 2 iki 3 metų 
Grupėje dirba: 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Regina Bernatavičienė, 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja  Indrė Špogienė.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

     

                                                                      

   OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                                                                                                                                                    

„Zuikučių“ ikimokyklinio ugdymo grupė
Grupėje ugdomi vaikai nuo 5 iki 6 metų 
Grupėje dirba: 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Kiaulakienė, 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jūratė Archipova.

 

 

 

 

 

 

zuikuciu

 

,,Svirpliukų" ikimokyklinio ugdymo  grupė
Grupėje ugdomi vaikai nuo 4 iki 5 metų 
Grupėje dirba: 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Fetingytė Astrauskienė, 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja  Jūratė Kondrotienė.

 

 

 

 

svirpliuku

„Pelėdžiukų" ikimokyklinio ugdymo  grupė
Grupėje ugdomi vaikai nuo 4 iki 5 metų 
Grupėje dirba: 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja  Diana Budrytė, 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jūratė Archipova.

 

 

 

 

 

 

peledziuku

 

„Kodėlčiukų" ikimokyklinio ugdymo  grupė 
Grupėje ugdomi vaikai nuo 3 iki 4 metų 
Grupėje dirba: 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audra Šereikienė, 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Julija Valinskienė.

 

 

 

 

 

kodelciuku

„Giliukų" ikimokyklinio ugdymo grupė
Grupėje ugdomi vaikai  nuo 3 iki 4 metų 
Grupėje dirba: 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima Urbelienė, 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Julija Valinskienė.

 

 

 

 

giliuku

„Ežiukų" savaitinė ikimokyklinio ugdymo grupė
Grupėje ugdomi vaikai nuo 4 iki 6 metų 
Grupėje dirba: 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilma Barzdevičienė, 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vitalija Mažonienė.

 

 

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

„Boružėlių" ankstyvojo ugdymo grupė
Grupėje ugdomi vaikai nuo 2 iki 3 metų 
Grupėje dirba: 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Zakalskienė, 
ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Sarienė.

 

 

 

 

 

 

boruzeliu

 

„Žiogelių" priešmokyklinio ugdymo grupė 
Grupėje ugdomi vaikai nuo 6 iki 7 metų 
Grupėje dirba: 
priešmokyklinio ugdymo mokytoja Liucija Kinderienė, 
priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Vaišvilienė.

 

 

 

 

 

ziogeliu 2

„Pagrandukų" priešmokyklinio ugdymo grupė
Grupėje ugdomi vaikai nuo 6 iki 7 metų 
Grupėje dirba: 
priešmokyklinio ugdymo mokytoja  Audronė Teresienė, 
priešmokyklinio ugdymo mokytoja  Daiva Vaišvilienė.

 

 

 

pagranduku

Sporto salė 

Dirba: neformaliojo ugdymo mokytoja

Gitana Žilienė

 

 

 

DSC_1147

Muzikos salė

Dirba: meninio ugdymo mokytoja

Dovilė Masiulienė

DSC_1154

Dailės kabinetas

Dirba: neformaliojo ugdymo mokytoja

Indrė Špogienė

DSC_1153

Pažinimo ir tyrinėjimo kabinetas

Dirba: neformaliojo ugdymo mokytoja

Jūratė Kondrotienė

DSC_1145