Sausio 28 dieną „Svirpliukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai su mokytojomis lankėsi Klaipėdos Futbolo mokykloje, kuriame dalyvavo „Futbolo žiemos festivalyje 2025“. Jame išbandė įvairius judesius ir…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.