Kovo 10-ą dieną įstaigoje buvo minima Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Mažieji kartu su mokytojomis, pasipuošę tautine atributika, giedojo Tautišką giesmę, dainavo daineles apie Lietuvą. Vaikai džiaugsmingai bėgo su Lietuvos trispalvėmis vėliavėlėmis, taip parodydami savo meilę ir pagarbą gimtajai šaliai. Akcija padėjo vaikams ugdyti pilietiškumo, bendrystės ir pasididžiavimo Lietuva jausmą
„Spalvota Lietuva: geltona, žalia, raudona“



