Menu Close

Sveikatos ir sporto šventėje prie jūros „SU VAIKYSTE ANT BANGOS”

Gegužės 22 d. „Kolėlčiukų” grupės vaikai dalyvavo sveikatos ir sporto šventėje prie jūros „SU VAIKYSTE ANT BANGOS”, kurios tikslas – per aktyvias ir žaismingas veiklas gryname ore ugdyti vaikų fizinį aktyvumą, sveikos gyvensenos įgūdžius bei socialinės atsakomybės nuostatas. Geras oras, džiugios vaikų emocijos iš 40 Klaipėdos lopšelių-darželių, o t.y apie 600 vaikų, nuspalvino mūsų gražų pajūrį.
Skip to content