Menu Close

ŠYPSOKIS,VAIKYSTE!

Gegužės 15-ąją Klaipėda prisipildė vaikų juoko, muzikos, spalvų ir šiltų emocijų. Prie kultūros centro ,,Žvejų rūmai” vykęs ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginys ,,Šypsokis, vaikyste!”, skirtas Vaiko dienai paminėti, subūrė mažuosius dalyvius ir mokytojus į gražią šventę. Renginyje dalyvavo priešmokyklinės ,, Žiogelių “grupės vaikai su mokytojomis. Visą erdvę užliejo muzika, ritmas, judesys ir linksmieji personažai. Ypatingą nuotaiką kūrė būgnai – jų garsas nuaidėjo per Sakurų parką, kviesdamas visus kartu rytmuoti, o praeivius sustoti ir pasidžiaugti spalvinga eisena ir vaikų dainomis.
Skip to content