Gegužės 27 d. priešmokyklinės grupės „Pagrandukai” ugdytiniai su mokytojomis Daiva, Audrone, padėjėjomis Vida J. Ir Vida L., o Birželio 2 d. grupės ,,Žiogeliai” ugdytiniai kartu su mokytojomis Vilma ir Diana aplankė Laikrodžių muziejų. Vaikai tapę laikrodininkais įminė laiko skaičiavimo paslaptis, dalyvavo edukacinėje veikloje „Mano draugas laikrodukas” kiekvienas spalvino ir dekoravo savo laikroduką. Susipažino su muziejaus ekspozicija.
Išvyka į Klaipėdos laikrodžių muziejų




